Váš spolehlivý partner v oblasti OEM výroby

Výroba elektronických zařízení na klič Příprava výroby dle dokumentace zákazníka Plošné spoje Zákaznické mechanické prvky Teplovodivé podložky ...ODIS CZ

o nás

Naše společnost se zabývá zajištěním výroby (od IoT a komunikačních zařízeni až po spotřební elektroniku) dle technické dokumentace, poskytnuté zákazníkem. Naším zákazníkům nabízíme kompletní servis přípravy výrobu.

Po dohodě se zákazníkem příprava výroby může být provedená buď do stadii kompletace veškerých potřebných součástek dle poskytnuté jim dokumentace, anebo až do předaní vyrobených součástí nebo hotového výrobku.

Hlavními principy naše práce jsou:

Cenová flexibilita – dokážeme se přizpůsobit požadavkům zákazníka a nabídnout mu nejnižší cenu při zachování nejvyšší kvality zboží

Osobní přístup – klademe největší důraz na individuální potřeby zákazníka a snažíme se jim přizpůsobit i naši nabídku

Co nejkratší dodací lhůty – naším cílem je dodávat zboží naším zákazníkům obratem.

Hodně zákazníků, působících v oblastí výroby elektronických zařízení má problém s tím, že jejich projekty byly odloženy, dokonce zrušeny kvůli některým těžce dostupným elektronickým součástkám. I v tomto případě máme co nabídnou naším zákazníkům, jelikož máme bohaté zkušenosti s dohledáním náhrad a a tím pádem s optimalizaci celého výrobního procesu.

služby
 • Nabízíme kompletní servis v oblasti výrobu elektronických zařízení dle technické dokumentace zákazníka, včetně veškeré potřebné dokumentace až po předaní hotového výrobku. Poskytujeme technickou podporu i během výrobního procesu, řešíme případné problémy a zajišťujeme plynulý chod výroby.
 • Nabízíme kompletní přípravu výroby konkrétních zařízení nebo jejich součástí dle poskytnuté zákazníkem technické dokumentace. Zajistíme součástky, plošné spoje atd., jejích kontrolu a přípravu pro osazovaní na strojích.
 • Naším zákazníkům nabízíme desky plošných spojů od prověřených čínských výrobců ve špičkové kvalitě a za bezkonkurenční ceny. Zajistíme výrobu a dodaní jak jedno- nebo dvouvrstvých, tak i vícevrstvých plošných spojů dle dokumentace zákazníka. Samozřejmostí je i expresní dodaní vzorků plošných spojů pro testovaní zákazníkem před zahájením sériové výroby. Pošlete nám poptávku s výrobními daty a a zbytek starostí nechte na nás!
 • Občas se zákazník potkává se situací, kdy z nějakých důvodů pro svůj výrobek potřebuje vyrobit speciální mechanické prvky (kolíky, sloupky, radiátory apod.). I v tomto případě dokážeme zákazníkovi pomoci se zařízením výroby jak vzorkových množství v expresním termínu, tak i sériové výroby dle předem odsouhlasených vzorků. Máme například zkušenosti se zařízením v Číně speciálních kolíků pro plošné spoje, nebo miniaturních propojovacích plíšků dle výkresu zákazníka včetně povrchové úpravy technickým zlatem a dodaní na kotoučích pro osazovaní na SMD automatu. Také pro naše zákazníky dokážeme zajistit výrobu frézovaných nebo lisovaných krabiček, chladičů nebo pouzder pro jejích výrobky, včetně povrchové úpravy a případného popisovaní / značení.
 • Samostatnou kapitolou činnosti naše firmy je výroba a dodaní speciálních podložek z teplovodivých materiálů pro použíti v elektronických zařízeních (například pro chlazení výkonových aktivních součástek a procesorů). Před časem jsme zařídili v Číně výrobu chladících podložek nejrůznějších tvarů z kvalitních teplovodivých materiálu, proto v současné době dokážeme rychle reagovat na požadavky zákazníků a nabídnout bezkonkurenční ceny a krátké termíny dodaní.
poptávka
Pošlete nám poptávku
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup

Můžete přiložit i další soubory

Neplatný vstup
recenze
 • Pavel N.

  Dodávky vždy probíhají rychle a přesně.
 • Jana P.

  Díky za skvělou komunikaci a celkově spolupráci. Těším se na další.
kontakty
 
ODIS Electronic s.r.o.
telefon
+420 773 064 309
e-mail
info@odiscz.com
bankovní spojení
2301764345/2010
Fakturační adresa
Světova 523/1, 180 00 Praha 8
06000282
DIČ
CZ06000282
Datová schránka
r7ne92
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup